Masz głowę pełną genialnych pomysłów, masz chęci zdobywać świat i zmieniać swoją przestrzeń wokół, ale nie wiesz… jak prawidłowo i efektywnie zaplanować i zrealizować projekt? Z pomocą przychodzi szkolenie „Zarządzanie projektami i kierowanie zespołem projektowym – od działań indywidualnych do zespołowych”.  Wspólnie nauczymy się od czego zacząć realizację projektu, jak powinien przebiegać oraz jak realizować poszczególne etapy.

Kto może wziąć udział?

Przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie Grudziądza

Jakie zagadnienia zostaną poruszone na szkoleniu?

- podstawowe pojęcia związane z tematyką zarządzania projektami,
- kierowanie całościowe projektem,
- komunikacja w projekcie,
- zarządzanie jakością w projekcie,
- zarządzanie zakresem projektu,
- czas projektu,
- koszty projektu,
- zarządzanie ryzykiem w projektach,
- zarządzanie zespołem projektowym.

Kiedy?

27 - 28 maja 2024 r. w godz. 9:00 – 17:00

Gdzie?

W Grudziądzkim Centrum Aktywizacji Społecznej Spichlerz 57, sala Inspiracja, II piętro (budynek jest dostępny dla osób ze szczególnymi potrzebami).

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi trener Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER – jednej z wiodących firm szkoleniowych w Polsce.

Jaki jest przebieg szkolenia?

Dzień I i II (27 i 28 maja 2024 r.)

09:00 – rozpoczęcie szkolenia
11:00 – 15-minutowa przerwa kawowa
13:00 – 15-minutowa przerwa kawowa
15:00 – 30-minutowa przerwa obiadowa
17:00 – zakończenie szkolenia.

W jaki sposób i do kiedy mogę się zapisać na szkolenie?

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania jego skanu w terminie do 10 maja 2024 r. na adres e-mail: ngo@um.grudziadz.pl. Pierwszeństwo w szkoleniu mają osoby, które nie brały udziału w szkoleniu „Zarządzanie projektami w praktyce” organizowanym przez Urząd Miejski w Grudziądzu w dniach 13 – 14 listopada 2023 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zastrzegamy sobie prawo zarejestrowania w szkoleniu tylko 1 osoby z danej organizacji. Wybór uczestnika zostanie ustalony z osobą upoważnioną do reprezentowania tej organizacji. W zapisach na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Jest to szkolenie dwudniowe. Uczestnicy zapisując się na nie, zobowiązują się do udziału zarówno w pierwszym jak i w drugim dniu szkolenia!

Organizator zapewnia uczestnikom szkolenia:

- serwis kawowy i lunch,
- materiały szkoleniowe,
- imienny certyfikat wystawiony przez podmiot szkolący potwierdzający ukończenie szkolenia ( pod warunkiem udziału w pierwszym i drugim dniu szkolenia).

Więcej informacji w sprawie szkolenia udzielają pracownicy Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu (pod nr tel. 56 45 10 464 i 465 lub za pośrednictwem e-mail ngo@um.grudziadz.pl).

 

Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy.